ul. Wolności 101,
41-500 Chorzów

600 462 565
rolteks@interia.pl

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne cieszą się od wielu lat coraz większą popularnością ze względu na prosty montaż w nowym, jak i istniejącym budynku. Oferujemy Państwu rolety zewnętrzne aluminiowe o parametrach zabezpieczających, ocieplających oraz wygłuszających.

Podczas planowania budowy nowoczesnego, bezpiecznego i energooszczędnego domu należy zdecydować o dodatkowym zamknięciu otworów budynku w postaci rolet. Gotowe rolety montujemy od zewnątrz przed oknem lub drzwiami. Rolety posiadają walory ochronne oraz dodatkowo zabezpieczają wnętrze Państwa domu przed niepożądanymi wpływami świata zewnętrznego  - zimnem, hałasem, upałem, nadmiernym nasłonecznieniem, spojrzeniami ciekawskich i włamywaczami. Bezpieczeństwo domu zależy od tego jak trudno będzie się do niego włamać. Okna i drzwi są najbardziej narażone na atak włamywacza. Rolety zewnętrzne podczas forsowania gwarantują dodatkowy wysiłek  i czas oraz hałas, dzięki któremu włamywacz może zostać zauważony przez osoby trzecie. Rolety dzięki swemu nowoczesnemu wyglądowi są dobrym rozwiązaniem w domu, biurowcu jak i w obiekcie zabytkowym.


Profile aluminiowe wypełnione są pianką bezfreonową. Głównym punktem jest profil aluminiowy PA-39, który łączy w sobie funkcjonalność i właściwości profili wyższych. Gama kolorów profili jest bogata, od podstawowych kolorów po drewnopodobne.

Rolety zewnętrzne aluminiowe stanowią doskonałą ochronę naszego mienia. W celu podwyższenia ochrony istnieje możliwość montażu w listwach końcowych rygli ręcznych, rygli automatycznych oraz jeśli roleta zamykana jest od zewnątrz, zamka baskwilowego. Do podnoszenia rolety od wewnątrz służy standardowo kasetka w kolorze białym - brązowym, na sznurek lub taśmę. Rolety zewnętrzne można wyposażyć w silnik oraz automatykę sterującą. Sterowanie rolet można wykonywać za pomocą przycisku, pilota lub zainwestować w systemy inteligentnego domu zapewniające szeroką paletę możliwości i rozwiązań.