ul. Wolności 101,
41-500 Chorzów

600 462 565
rolteks@interia.pl

Żaluzje

Żaluzje drewniane

     Szeroka kolorystyka żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli i podłóg. W idealny sposób dopasowują się one do wnętrz, w których przeważa linia klasyczna. W swojej ofercie posiadamy aż kilkanaście kolorów drewna, w związku z tym każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Żaluzje drewniane mogą tym samym zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Dostępne są one w szerokościach lamel 25.


Żaluzje aluminiowe

      Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli oraz bardzo atrakcyjne lamele perforowane i PCV. 


Żaluzje pionowe

     Żaluzje pionowe zwane również Vertikalami to doskonała przesłona okienna we wnętrzach, w których występuje duża ekspozycja na światło słoneczne. Najczęściej spotykane są biurach i salach konferencyjnych, aczkolwiek ich zastosowanie jest o wiele większe. Wyróżnia się dwa główne rodzaje, dla tradycyjnych okien pionowych oraz okien skośnych.
Charakteryzuje je wysoka jakość w niezwykle atrakcyjnej cenie. Już teraz poznaj szczegóły naszej oferty i skonfiguruj do swojego wnętrza.